Již více než 300 spokojených klientů

Dlouhodobě poskytujeme software
předním českým společnostem

Mezi naše klienty patří například

a mnoho dalších...

Co o nás říkají naši klienti

Pro naši společnost je softwarový produkt Monitoring insolvenčního rejstříku důležitý z několika hledisek. Prvním z nich je skutečnost, že důvěrná data o našich obchodních partnerech není třeba zpřístupňovat třetím osobám a zůstavají tak stále pod naší kontrolou.
Naše společnost oceňuje i vstřícný přístup zaměstnanců společnosti iDomino a.s. při řešení otázek technické podpory.

 • Mgr. Miroslav Průša (právník společnosti)

  HOCHTIEF CZ a.s.

Monitoring insolvenčního rejstříku používáme už několik měsíců, jen těžko bychom bez něj mohli efektivně sledovat portfolio našich obchodních partnerů, jichž je několik tisíc.
Riziku vzniku pohledávek je třeba předcházet, když už se zákazník dostane do potíží, pak je nezbytné jednat rychle. Monitoring je jedním z nástrojů, který právě toto umožňuje.

 • Vojtěch Hromíř

  ČESMAD BOHEMIA

Softwarovou aplikaci Monitoring insolvenčního rejstříku využívá od roku 2009 Česká národní banka.

 • Pavel Zúbek (odbor komunikace ČNB)

  Česká národní banka

Monitoringem dle Vašeho nového aktualizovaného programu jsme ušetřili spoustu času a nákladů a nyní máme jistotu, že jsme při ručním nastavování neudělali chybu, což by mohlo mít pro firmu ABB s.r.o. nedozírné následky.
S Vaší databází jsme nadmíru spokojeni a doporučili jsme ji svým známým i obchodním popř. právnickým partnerům a kolegům.

 • JUDr. Rostislav Spáčil

  ABB s.r.o.

Naše firma využívá tento produkt od září 2008. Oceňujeme jeho pravidelnou aktualizaci, přehledné zobrazení událostí, možnost filtrování a tím hledání potřebyných údajů.
Jeho velkým přínosem pro naši práci je úspora času, protože se automaticky zobrazí náš dlužníka a není potřeba ho složitě vyhledávat.

 • Naďa Volková (vedoucí oddělení služeb OÚ)

  PARAMO a.s.

Její využití nám umožňuje rychlé a snadné získávání informací z insolvenčního rejstříku Ministerstva spravedlnosti a minimalizuje se tím možnost, že nebude pohledávka včas do insolvenčního řízení přihlášena.

 • Helena Ježková (asistentka pro správu pohledávek)

  Marius Pedersen a.s.